Yeditepe Obs

Yeditepe Üniversitesi öğrencileri için bilgi girişleri için internet sitesi kullanılmaktadır. Öğrenciler, akademik takvim, okul duyuruları ve öğrenci notları gibi birçok önemli bilgiye bu internet sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Yeditepe obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Obs Yeditepe

Yeditepe Üniversitesi Obs Giriş

Yeditepe Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulunuzun size ait olarak vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilmeniz mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Üniversitenize ait öğrenci işleri birimi ile bu konu için iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çünkü şifre yenileme işlemleri internet sitesi üzerinden yapılamamaktadır. Santral numarası olan (0216) 578 00 00 arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

yeditepe obs giriş

Yeditepe Üniversitesi Hakkında

Yeditepe Üniversitesi, 13 Fakülte, 2 Yüksekokul, 67 Lisans programı ve 1 Meslek Yüksekokulu’nda 4 Ön Lisans programıyla akademik faaliyetlerini sürdürmektedir. Sahip olduğu 400+ Erasmus & Exchange anlaşmasıyla ve çift anadal, yan dal olanakları öğrencilerini gelişen dünyanın gerekliliklerine uygun bir eğitim ile buluşturan bir üniversitedir.

Üniversite, sanayi ve topluma yönelik bilimsel katkılarını arttırarak, eğitim kalitesini yükselterek, toplum için bilim üreten, çalışmalarını toplum için yapan nitelikli bireyler yetiştirmek amacıyla eğitim öğretim vermektedir.

Yeditepe Üniversitesi sahip olduğu akademik programlar ile beraber, her sene 1000’in üzerinde etkinliğe ev sahipliği yapan 53 öğrenci kulübü ve spor müsabakalarında faaliyet gösteren öğrencilerine kendini sosyal alanlarda da geliştirmelerine olanak tanıyor. 38 farklı branşta spor müsabakalarına katılan bir üniversitedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Yeditepe Üniversitesi bölümlere göre Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde eğitim vermektedir. Bununla birlikte temek eğitim dili Türkçedir.

İletişim Bilgileri

Yeditepe Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

İnönü Mah. Kayışdağı Cad. 326A 26 Ağustos Yerleşimi

34755 Ataşehir – İstanbul

E-Posta: info@yeditepe.edu.tr

Telefon: 216 578 11 00

Whatsapp: 0534 501 50 14

Yeditepe Obs Öğrenci Girişi

Öğrenci şifreniz yoksa veya yeni hesap oluşturmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://obshelp.yeditepe.edu.tr/faq/Faq/sss(Ogrenci).pdf

Leave a Comment