Yalova Ubs

Yalova Üniversitesi duyurular  için internet sitesi kullanmaktadır. Öğrenciler notlarını ve akademik takvim gibi bilgileri kendi sayfalarına girerek öğrenebilirler. Yalova ubs giriş için gerekli bilgiler aşağıda mevcuttur. Aşağıdaki bağlantıdan Yalova Üniversitesi Ubs girişi yapabilirsiniz.

Yalova Üniversitesi

Ubs Yalova

Yalova ubs ilk kez giriş yapabilmek için, kullanıcı adı ve şifre gereklidir. Giriş yapamıyorsanız doğrulama işlemini yapmanız gerekiyor demektir. Doğrulama butonuna basarak e posta adresi ve TC kimlik numarası doğrulama işlemini yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde öğrenci işleri ile iletişime geçebilirsiniz.

yalova ubs giriş

Yalova Üniversitesi Ubs

Yalova Üniversitesi 31 Mayıs 2008 tarihinde kurulmuştur. Dünya ile entegre olabilen ve çağdaş donanımlara sahip bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir üniversitedir. Günümüzde bilim ve teknolojiye dayalı bir bilgi toplumu ve rekabetçi ortamda bireyleri öne çıkartan en önemli etken, aldıkları eğitimin kalitesidir. Bir Dünya Üniversitesi olma hedefi ile yol alan Yalova Üniversitesi öğrencilerine, evrensel bilgiyi veren ve teknolojik gelişmeleri takip eden, yenilikçi, güçlü akademik kadrosu ve deneyimli idari kadrosu ile eğitim öğretim hizmeti vermektedir.  Ülkemizdeki önemli eğitim öğretim kurumlarının başında gelmektedir.

Genç ve dinamik yapısı sayesinde Yalova Üniversitesi’nin eğitim politikası ülkemizin ihtiyaç duyduğu alanlarda yenilikçi bölümler açmaktadır. Yalova Üniversitesi hızla büyüyen genç ve yeni bir üniversitedir. Yalova Üniversitesi yeni kurulan üniversiteler arasında öne çıkan çalışmaları, başarıları ve farklılıkları ile kısa sürede köklü üniversitelerle yarışır duruma gelmiştir. Yalova Üniversitesi güçlü akademik ve deneyimli idari kadrosu ile ulusal ve uluslararası güçlü ilişkileri ve coğrafi avantajı sayesinde yakın gelecekte bir Dünya Üniversitesi olmayı amaçlamaktadır. Teknolojiyi üreten ve kullanan, çağdaş yöntemlere hakim, disiplinli ve üretken bir nesil yetiştirmek amacıyla yola çıkan ve bunun için çalışan bir üniversite olan Yalova Üniversitesi gençler tarafından tercih edilmektedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Yalova Üniversitesi temel eğitim dili Türkçedir.

İletişim Bilgileri

Yalova Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

TELEFON: 0226 815 50 00

FAX NUMARASI: 0226 815 50 04

ADRES: Yalova Üniversitesi Merkez Yerleşkesi, Çınarcık Yolu Üzeri 77200 Yalova

E-POSTA: bilgi@yalova.edu.tr

yalova ubs şifre yenileme

Yalova Ubs girişi için gerekli olan kullanıcı adı ve şifreyi bilmiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan yeniden alabilirsiniz.

https://dogrulama.yalova.edu.tr/

Leave a Comment