Üsküdar Obs

Üsküdar Üniversitesi bilgi girişleri için internet sitesi kullanılmaktadır.  Akademik takvim ve öğrenci notları gibi birçok önemli bilgiye bu internet sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Üsküdar obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Üsküdar Üniversitesi

Üsküdar Üniversitesi Obs

Üsküdar Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulunuzun size ait olarak vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi kullanılarak ta giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan cep telefon numaranız ile giriş yaparak, parola unutma işlemlerinde şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Şifre işlemleri esnasında kullanıcı adınızı, sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekecektir. Bu işlemin sonunda cep telefonunuza bir onay kodu gelir. Siz bu onay kodunu girerek  işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işleminde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız  birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

üsküdar obs giriş

Üsküdar Üniversitesi Hakkında

Üsküdar Üniversitesi ülkemizin sosyoekonomik yapısına katkı sağlayan, sağlık, bilim, turizm alanında araştırma ve çalışma imkanı sunan bir üniversitedir.

Çağdaş insan ve insan odaklı teknolojiyi kullanabilen, genç nesilleri bu doğrultuda yetiştiren bir üniversitedir. Ülkemizi uluslararası alanda temsil eden ve önemli araştırmalara imza atan bir üniversitedir.

Bölgesel kalkınmaya önemli ölçüde katkı sağlayan evrensel nitelikte özelliklere sahiptir. Türkiye’de, Avrupa Birliği ve dünya standartlarında eğitim ve öğretim faaliyetleri yapan kaliteli üniversitelerden biridir.

Ülkemizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ve üstün nitelikli akademik programlar geliştirerek, bölgesinin özellikle sağlık sorunlarına çözüm üretecek bilimsel faaliyetlerde bulunmaktadır. Bu doğrultuda 730 akademisyen, 317 idari personel, 12258 lisans öğrencisi, 6786 ön lisans öğrencisi, 3122 yüksek lisans öğrencisi, 241 doktora öğrencisi ve toplamda 22407 öğrencisi bulunmaktadır. 30 bine yakın öğrenciyi mezun etmiştir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak;  Üsküdar Üniversitesi’nde eğitim dili temel olarak Türkçe’dir. Tamamen İngilizce eğitim veren bölümler de bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

 Üsküdar Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres:

Altunizade Mh. Üniversite Sokağı No:14 34662 Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Telefon:

+90 216 400 22 22

+90 216 474 12 56

bilgi@uskudar.edu.tr

obs üsküdar şifre sıfırlama

Yeni kayıt olan öğrenciler obs üsküdar girişi için aşağıdaki bağlantıdan şifre alabilirler.

https://teksifre.uskudar.edu.tr/

Leave a Comment