Sıtkı Koçman Üniversitesi Mskü Obs

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bilgi girişleri için internet sitesi kullanılmaktadır.  Akademik takvim ve öğrenci notları gibi birçok önemli bilgiye bu internet sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Mskü obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

MSKÜ Giriş

Mskü Obs

Mskü Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulunuzun size ait olarak vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi kullanılarak ta giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Şifre unutma işlemleri için şifremi unuttum linkine tıklamalısınız. Açılan sayfada TC kimlik numaranız ile işlem yapmanız gerekecektir. TC kimlik numaranızı ve daha sonra açılan sayfada sizden istenen diğer bilgileri girdikten sonra şifre yenileme işlemini tamamlamış olacaksanız. Daha sonra bu yeni şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Şifre yenileme işlemi esnasında yaşadığınız bir sorun olursa öğrenci işleri ile iletişime geçebilirsiniz.

mskü obs giriş

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Hakkında

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bünyesinde günümüz itibari ile, 21 fakülte, 4 enstitü, 16 meslek yüksekokulu, 3 yüksekokul, 47 araştırma ve uygulama merkezi ile 208.000 metrekare kapalı alan üzerinde 44.607 öğrencisi, 1608 öğretim elemanı ve 827 idari personeli bulundurmaktadır. Kurulduğu günden bugüne eğitim öğretim faaliyetlerine devam eden, genç ama hızla gelişen bir üniversitedir.

Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi eğitim-araştırma alanında nitelikli, mesleki alanda kendini sürekli geliştiren, bilimsel ve etik değerlere öncelik veren, sosyal sorumluluk bilincine sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlamıştır. Teknolojiyi üreten ve kullanan, toplumsal kalkınmaya önem veren bir üniversitedir.

Ülkemizin gelişimine katkıda bulunmayı, bu doğrultuda ulusal  ve uluslararası düzeyde bilim, sanat ve teknoloji üretmeyi görev olarak üstlenmiştir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak;  Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde eğitim dili temel olarak Türkçe’dir.

İletişim Bilgileri

 Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres: Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi,

48000 Kötekli/Muğla

Tel: + 90 (252) 211-1000

Fax: + 90 (252) 223-9280

Leave a Comment