Sinop Obs Sinop Üniversitesi

Sinop Üniversitesi bilgi girişleri internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Bu internet sitesi aracılığı ile akademik takvim ve öğrenci notları gibi önemli bilgilere kolaylıkla erişmek mümkündür. Sinop obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Sinop Obs

Sinop Obs

Sinop Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulun size vermiş olduğu  kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi üzerinden de giriş yapılabilmektedir. Şifrenizi unuttuysanız ya da parolanızı güncellemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile parola unutma işlemlerinde şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcı adınız ile sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekir. Bu işlemin sonunda telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodunu girerek  işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işlemi ile ilgili bir sorun yaşarsanız  birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

sinop obs

Sinop Üniversitesi Hakkında

Sinop Üniversitesi; bilim ve teknoloji üreterek toplumun hizmetine sunan, bölgesine ve ülkesine katkıda bulunan nitelikli öğrenciler yetiştirmeyi amaç edinmiş bir üniversitedir. Bölgenin ve ülkenin turizm olanaklarının gelişmesi için çabalayan, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanan ve çevreci bir üniversitedir. Adaletli, saygılı, etik ilkelere göre hareket eden, yenilikçi ve girişimci bir nesil yetiştirmek için uzman akademisyen kadrosuyla hizmet vermektedir. 

Eğitim Dilleri Nelerdir? 

Eğitim dilleri olarak; Türkçe dili kullanılmaktadır. 

İletişim Bilgileri

Sinop Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

KEP ADRESİ: sinopuniversitesi@hs01.kep.tr

Santral

Adres: Korucuk Mahallesi Üniversite Caddesi No:21

Telefon: 0 368 271 57 57

Rektörlük Özel Kalem

Adres: Korucuk Mahallesi Üniversite Caddesi No:21

e-Posta: ozelkalem

Telefon: 0 368 271 57 61 – 62

Faks: 0 368 271 57 63

Genel Sekreterlik

Adres: Korucuk Mahallesi Üniversite Caddesi No:21

e-Posta: gensek

Telefon: 0 368 271 57 68 – 69

Faks: 0 368 271 57 70

Leave a Comment