Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Oku Obs

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi bilgi girişleri için internet sitesi kullanılmaktadır.  Akademik takvim ve öğrenci notları gibi bazı önemli bilgileri bu internet sitesi üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Oku obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Osmaniye Obs

Oku Obs

Oku Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulunuzun size ait olarak vermiş olduğu öğrenci numaranız ve şifreniz ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi kullanılarak ta giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan öğrenci numaranız TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz vb bilgileri girerek şifre sıfırlama ya da güncelleme işlemi yapabilirsiniz. Yine şifrenizi yenilemek için ya da şifre yenileme ile ilgili bir sorun yaşadığınızda okulunuzla irtibata geçebilirsiniz.

oku obs

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Hakkında

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi  bünyesinde öğrenim gören tüm öğrencilerin huzurlu ve sorunsuz bir eğitim öğretim hayatı sürdürebilmeleri için gerekli tedbirleri alan, uygun teknolojiyi kullanmaları için imkanlarını seferber eden bir üniversitedir. Kaliteli, güçlü ve profesyonel akademik kadrosu ile, öğrencilerini bilgiyi üreten ve kullanan bir nesil olarak yetiştirmektedir.

Ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet vermeye çalışan, eğitim teknolojilerini kullanmaya özen gösteren bir üniversitedir. Evrensel değerlere saygılı, bilgiyi üreten ve kullanan, yeniliğe açık, dünya gündeminden ve ülke gündeminden haberdar ve bunlara karşı duyarlı, aynı zamanda sorumluluk bilinci yüksek bireyler yetiştirebilmek için çaba harcamaktadır.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak;  Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde eğitim dili temel olarak Türkçe’dir.

İletişim Bilgileri

 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres:

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 80000 Fakıuşağı / OSMANİYE

Telefon:03288271000

03288271032

ogrisleri@osmaniye.edu.tr

Leave a Comment