Obs Medeniyet

İstanbul Medeniyet Üniversitesi öğrenci duyuruları yapmak akademik takvim ve ders notları gibi bilgileri duyurmak için internet sitesi kullanmaktadır. Öğrenciler notlarını ve diğer duyuruları kendi sayfalarına girerek öğrenebilirler. Obs Medeniyet giriş için gerekli bilgiler aşağıda mevcuttur. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak giriş sayfasına gidebilirsiniz.

Medeniyet Üniversitesi

Medeniyet Obs 

Medeniyet obs giriş yapabilmek için, kullanıcı adı ve parola gereklidir. Sisteme giriş yapamıyorsanız eğer, “giriş yapamıyor musunuz” butonuna tıklayarak TC kimlik numarası ve doğum tarihini ardından, seri no ve son geçerlilik tarihini girmeniz gerekiyor. Daha sonra parolamı hatırlat butonuna tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz.

obs medeniyet

Medeniyet Üniversitesi Obs

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, 21 Temmuz 2010 tarihinde kurulmuş bir üniversitedir. İstanbul Anadolu yakasında kurulmuş bir devlet üniversitesidir. 10 Fakülte, 2 yüksek okul, 1 enstitü ve 14 uygulama ve araştırma merkezine ayrıca 5 ofis ve 8 koordinatörlüğe sahiptir.

Uluslararası bir üniversite kimliğiyle ön plana çıkan üniversite, Erasmus, Mevlana ve Farabi gibi değişim programlarına üye durumda olup, dünyadaki birçok üniversiteyle uluslararası işbirliği anlaşmaları imzalamıştır. Genç ve dinamik bir akademik kadroya sahiptir. İstanbul Medeniyet Üniversitesi, gerek akademik gerekse sosyal hayatında tüm mensuplarıyla eğitimleri süresince öğrencilerine tam destek veren bir eğitim öğretim kurumudur. Yenilikçi, ülke ve bölge kalkınmasına önem veren, disiplinli ve teknik olarak ilerlemiş bir nesil yetiştirmek amacıyla çıktığı yoluna emin adımlarla devam eden bir üniversitedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Medeniyet Üniversitesi temel eğitim dili Türkçedir.

İletişim Bilgileri

Medeniyet Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

GÜNEY YERLEŞKE- GÖZTEPE

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Güney Yerleşkesi

Dumlupınar Mahallesi D-100 Karayolu No:98 Kadıköy/İSTANBUL

KUZEY YERLEŞKE- ÜNALAN

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Kuzey Yerleşkesi

Ünalan Mah. Ünalan Sok. D-100 Karayolu Yanyol 34700 Üsküdar/İstanbul

CEVİZLİ YERLEŞKESİ- KARTAL

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Kartal Cevizli Yerleşkesi

Atalar Mh. Şehit Hakan Kurban Cd. 34862. Kartal / İstanbul

ORHANLI YERLEŞKESİ- TUZLA

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tuzla Orhanlı Kampüsü

Fatih Mahallesi, 34956 Tuzla / İstanbul

ALTUNİZADE YERLEŞKESİ- ÜSKÜDAR

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Altunizade Kampüsü

Mahir İz Caddesi No: 17, 34662 Üsküdar / İstanbul

obs medeniyet şifre yenileme

Obs Medeniyet öğrenci bilgi sistemine giriş yaparken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki bağlantıdan parola yenileyebilirsiniz.

https://ubys.medeniyet.edu.tr/account/forgotpassword

Leave a Comment