Kilis Üniversitesi Kilis Obs

Kilis Üniversitesi akademik takvim ve öğrenci notları gibi bilgi girişleri için internet sitesi kullanılmaktadır.  Akademik takvim ve öğrenci notları gibi birçok önemli bilgiye bu internet sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Kilis obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kilis Üniversitesi Obs

Kilis Obs

Kilis Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Üniversitenin vermiş olduğu size ait öğrenci numarası ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi kullanılarak ta giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Öğrenci bilgi sisteminde bulunan şifremi unuttum bağlantısını kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. Bunu yaparken sizden öğrenci numarası, doğum tarihi, sınıfınız ya da TC kimlik numaranız gibi birtakım bilgiler sorulmaktadır. Bu soruları ekranda belirlenen yerlere yazarak şifrenizi yenileme işlemini tamamlamış olursunuz. Belirlemiş olduğunuz yeni şifrenizi obs sayfasına girerken kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yaparken yardıma ihtiyaç duyarsanız öğrenci işleri birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

kilis obs

Kilis Üniversitesi Hakkında

Kilis Üniversitesi 29 Mayıs 2007 tarihinde kurulan, gün geçtikçe büyüyerek gelişmeye devam eden bir üniversitedir. Merkez Kampüs, Karataş Kampüsü ve Mercidabık Kampüsü olmak üzere 3 kampüste eğitim-öğretim faaliyetlerine devam eden üniversite de, ön lisans, lisans ve yüksek lisans düzeyinde yaklaşık 11.000 öğrenci öğrenim görmektedir. 8 fakülte, 2 yüksekokul, 4 meslek yüksekokulu, 3 enstitü, 13 araştırma ve uygulama merkezi ile akademik eğitim ve öğretim çalışmalarına devam etmektedir. Ülkenin kalkınmasına katkı sağlayacak, teknik ve teknolojik bilgiyi üreten ve kullanan nitelikli bireyler yetiştirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Bu doğrultuda attığı adımlarla ve uzman akademisyen kadrosu ile binlerce öğrenciye eğitim vermektedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak; Kilis Üniversitesi’nde eğitim dili temel olarak Türkçe’dir.

İletişim Bilgileri

Kilis Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres : Mehmet Sanlı Mah. Doğan Güreş Paşa Bul. No:84 KİLİS

Tel : +90 348 814 26 66

Faks : +90 348 813 93 24

Online Faks : +90 348 814 26 60

Kep Adresimiz : kilis7aralikuniversitesi@hs01.kep.tr

UETS Adresimiz : 35122-42218-79950

Kilis obs akademisyen girişi için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://obs.kilis.edu.tr/oibs/akademik/login.aspx

Leave a Comment