Kbü Obs Karabük Üniversitesi

Karabük Üniversitesi bilgi girişleri internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Bu internet sitesi aracılığı ile akademik takvim ve öğrenci notları gibi önemli bilgilere kolaylıkla erişmek mümkündür. Kbü obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Obs Karabük

Kbü Obs

Kbü Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulun size vermiş olduğu  kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi üzerinden de obs karabük giriş yapılabilmektedir. Şifrenizi unuttuysanız ya da parolanızı güncellemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile parola unutma işlemlerinde şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcı adınız ile sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekir. Bu işlemin sonunda telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodunu girerek  işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işlemi ile ilgili bir sorun yaşarsanız  birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

kbü obs giriş

Karabük Üniversitesi Hakkında

Karabük Üniversitesi; ya da kısaca KBÜ, 2007 yılında kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Bulunduğu il olan Karabük’ün ismi ile anılmaktadır. 2014-2015 Eğitim-Öğretim döneminden itibaren bünyesindeki 14 fakülte, 4 yüksek okul,  7 meslek yüksek okulu ve 4 enstitü ile akademik faaliyetlerini sürdürmektedir. Gençlerin ahlaklı, doğa sevgisi ile iç içe, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, örnek birer nesil olarak yetişmesi için elinden geleni yapmaktadır. Uzman akademik kadrosu ile öğrencilerini geleceğe hazırlamaktadır. 

Eğitim Dilleri Nelerdir? 

Eğitim dilleri olarak; Türkçe dili kullanılmaktadır. 

İletişim Bilgileri

Karabük Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres : Karabük Üniversitesi Demir Çelik Kampusu 78050 KARABÜK / TÜRKİYE

Telefon : 444 0 478

Birim Telefon : 0 370 418 79 60 – 79 41

Faks:  0 370 418 94 00

E-Posta : kalite@karabuk.edu.tr

 kalite.ogrenci@karabuk.edu.tr

Kbü Obs giriş için kullanılan öğrenci numarasını unuttuysanız aşağıdaki bağlantıdan yenileyebilirsiniz.

https://obs.karabuk.edu.tr/oibs/ogrsis/no_query.aspx

Leave a Comment