Hbv Obs Hacı Bayram Veli Üniversitesi

Hacı Bayram Veli Üniversitesi bilgi girişleri internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Bu internet sitesi üzerinden akademik takvim ve öğrenci notları gibi önemli bilgilere kolaylıkla erişmek mümkündür. Hbv obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Obs Giriş

Hbv Obs

Hbv Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulun size vermiş olduğu  kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi üzerinden de giriş yapılabilmektedir. Şifrenizi unuttuysanız ya da parolanızı güncellemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile parola unutma işlemlerinde şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcı adınız ile sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekir. Bu işlemin sonunda telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodunu girerek  işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işlemi ile ilgili bir sorun yaşarsanız  birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

hbv obs giriş

Hacı Bayram Veli Üniversitesi 

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi misyonu bilim, kültür ve sanatın gücünü kullanarak; güçlü akademik kadrosu ile, öncü vizyona sahip, ulusal ve uluslararası iş yapabilen, disiplinler arası faaliyetleri ve dijital teknolojilerin etkin kullanan, bilgiye, kültüre ve sanatsal alanlara yönelik çalışmalar üreten genç bir nesil yetiştirmek ve bunu toplumun hizmetine sunmaktır. 

Gelişmiş teknoloji ile beraber kültür, sanat ve bilimde topluma öncü olmayı hedeflemektedir. Öğrencilerini, araştırma odaklı, pro aktif yaklaşımı benimsemiş ve toplumsal değişimde öncü olan insanlar olarak yetiştirmeyi amaçlar. Eğitim ve öğretimde yenilikçiliği ve mükemmeliyetçiliği benimsemiş ve öğrenci odaklı bir sisteme sahiptir. 

Kültürel değerlere önem veren, çevre ve doğaya duyarlı genç kuşak ile gücüne güç katan bir üniversitedir. 

Eğitim Dilleri Nelerdir? 

Eğitim dilleri olarak; Türkçe dili kullanılmaktadır. 

İletişim Bilgileri

Hacı Bayram Veli  Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres:

Yücetepe Mahallesi 85.Cadde  No:8 06570 Çankaya/ANKARA

 Tel: 0 (312) 231 73 60

Kep Adresi: hacibayramveli@hs01.kep.tr

Hbv Ovs Giriş Bilgilendirme

Kullanıcı Adınız : hbv.edu.tr uzantılı mail adresinizin @ işaretinden önceki kısmı

Örnek: E-Posta adresiniz adi.soyadi@hbv.edu.tr ise sadece adi.soyadi girmeniz yeterli olacaktır.

Parola  : Mail adresinize ait şifreniz

Girmiş olduğunuz kullanıcı adına @hbv.edu.tr uzantısı otomatik olarak eklenecektir. Bu nedenle @hbv.edu.tr uzantısını lütfen girmeyiniz

Leave a Comment