Haliç Obs

Haliç Üniversitesi öğrencilerine ait bilgi girişleri için internet sitesi kullanmaktadır. Akademik takvim ve öğrenci notları gibi birçok önemli bilgiyi bu internet sitesi üzerinden öğrencilerine duyurmaktadır. Sizde bu site üzerinden size ait birtakım bilgilere kolaylıkla erişebilirsiniz. Haliç obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Haliç Üniversitesi

Obs Haliç

Haliç Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulunuzun size ait olarak vermiş olduğu kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi kullanılarak ta giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Şifrenizi yenilemek istiyorsanız ya da güncellemeniz gerekiyorsa şifre yenileme bağlantısına tıklayarak işleme başlayabilirsiniz. Öğrenci numaranızı ve Tc kimlik numaranızı girerek ya da  daha önce sistemde kayıtlı olan e-posta adresinizi, öğrenci numarası ve TC kimlik numarası ile şifre yenileme işlemini yapabilirsiniz. Şifre yenileme işleminin ardından oluşturduğunuz yeni şifre ile obs sayfasına giriş yapabilirsiniz. Şifre yenileme ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız üniversitenin öğrenci birimi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

haliç obs giriş

Haliç Üniversitesi Hakkında

Haliç Üniversitesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu gereğince, Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı tarafından kurulmuş olan bir vakıf üniversitesidir.  23 Kasım 1998 tarihinde eğitim öğretim hayatına başlamıştır. Bünyesindeki 7 Fakülte, 1 Meslek Yüksekokulu, 2 Yüksekokul, 17 Araştırma ve Uygulama Merkezi Konservatuvar ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü ve 10 binden fazla mevcut öğrencisi ile eğitim öğretim hayatına devam etmektedir.

Tasarım ve yaratıcılık merkezli hareket eden Üniversite, problemlere farklı açılardan bakarak çözümler üretebilen genç bir nesil yetiştirme misyonu ışığında bugüne kadar 18 bin öğrenci mezun etmiştir. Türkiye ve dünyaya etki eden  uluslararası sıralamalara giren başarılı bir vakıf üniversitesidir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak;  Haliç Üniversitesi’nde eğitim dili temel olarak Türkçe’dir.

İletişim Bilgileri

 Haliç Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres: Güzeltepe Mahallesi, 15 Temmuz Şehitler Caddesi, No:14/12 34060 Eyüpsultan – İSTANBUL

Tel: (0 212)-924-24-44

Faks: (0 212)-999-78-52

İnfo@halic.edu.tr

obs haliç şifre sıfırlama

Haliç obs giriş şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki bağlantıdan yeni bir şifre alabilirsiniz. Şifre sıfırla bağlantısına tıklayarak parola yenileyebilirsiniz.

https://selfservis.halic.edu.tr/

Unutulan şifreyi bulma, yeni şifre alma ve şifre kilidi kaldırma işlemlerinizi yukarıdaki bağlantıdan yapabilirsiniz. Obs giriş sorunları için yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Leave a Comment