Gümüşhane Obs

Gümüşhane Üniversitesi bilgi girişleri için internet sitesi kullanılmaktadır.  Akademik takvim ve öğrenci notları gibi birçok önemli bilgiye bu internet sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Gümüşhane obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Obs Gümüşhane

gümüşhane obs

Gümüşhane Üniversitesi Obs

Gümüşhane Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulunuzun size ait olarak vermiş olduğu öğrenci numaranızı ve şifrenizi kullanarak obs sistemine giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanfa E-devlet sistemi kullanılarak ta giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Şifremi unuttum bağlantısına tıklayarak şifre yenileme ekranına ulaşacaksınız. O sayfadaki öğrenci numarası, TC kimlik numarası doğum tarihi gibi size ait birtakım bilgileri girdikten sonra şifre yenileme işlemine başlayabilirsiniz. Bu işlemin sonunda şifrenizi yenilemiş olursunuz. Şifre işlemleri esnasında güncelleme işlemi esnasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız öğrenci işleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Gümüşhane Üniversitesi Hakkında

Gümüşhane Üniversitesi kuruluşundan itibaren sürekli olarak büyüyerek gelişen bir üniversitedir. Gümüşhane Üniversitesi günümüzde, 2 Enstitü, 7 Fakülte, 1 Yüksekokul, 10 Meslek Yüksokul ve 6 Araştırma ve Uygulama Merkezi ve Rektörlüğe bağlı 6 bölüm ile büyümesini hızlı bir şekilde sürdürmektedir.

Güçlü ve uzman akademik kadrosu ile, eğitim teknolojilerini kullanarak öğrencilerini donanımlı bir şekilde yetiştirmeye özen göstermektedir. Öğrencilerine huzurlu bir ortam sağlayarak daha verimli bir eğitim öğretim almalarına imkan tanımaktadır.

gümüşhane obs öğrenci no

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak;  Gümüşhane Üniversitesi’nde eğitim dili temel olarak Türkçe’dir.

İletişim Bilgileri

 Gümüşhane Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres:

Gümüşhane Üniversitesi, Gümüşhanevî Kampüsü, Bağlarbaşı Mahallesi 29100 / Gümüşhane.

Telefon:

+90 456 233 10 00 -01 -02 -03 -04

Fax:

+90 456 233 12 69

Gümüşhane Obs giriş için gerekli olan öğrenci numarasını unuttuysanız aşağıdaki bağlantıdan numaranızı öğrenebilirsini.

https://obs.gumushane.edu.tr/oibs/ogrsis/no_query.aspx

Leave a Comment