Gedik Obs İstanbul Gedik Üniversitesi

Gedik Üniversitesi, akademik notlarınız ve güncel bilgiler için internet sitesi kullanılmaktadır.  Size ait birçok önemli bilgiye bu internet sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Gedik obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Gedik Üniversitesi

gedik obs giriş

Gedik Obs Giriş

Gedik Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulunuzun size vermiş olduğu öğrenci numarası ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda E-devlet sistemi kullanılarak ta giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Şifremi unuttum bağlantısına tıklayarak şifre yenileme ve sıfırlama işlemini yapabilirsiniz. Bunu yapabilmek için okulda kayıtlı olduğunuz öğrenci numarası, TC kimlik numarası, baba adı vb bazı bilgileri girmeniz istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra şifre sıfırlama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şifre sıfırlama işlemi esnasında yaşadığınız herhangi bir problem olursa öğrenci işleri ile irtibata geçebilirsiniz. Öğrenci numaranızı bilmiyorsanız öğrenci numarası alma, işlemlerini yapabileceğiniz linke tıklayarak öğrenci numaranızı öğrenebilir ya da öğrenci işlerine müracaat edebilirsiniz.

Gedik Üniversitesi Hakkında

Gedik Üniversitesi  bilimsel bilgiyi, insan, doğa ve teknoloji bütünselliği içinde kullanarak evrensel değerler üretebilen eğitim ve araştırma üniversitesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir üniversitedir. Seçkin ve uzman akademik kadrosu ile geleceği şekillendirecek olan genç bireyleri yenilikçi, teknoloji üreten ve kullanan, evrensel değerlere sahip birer yetişkin olarak yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Küresel bir üniversite olmak için bütün imkanlarını kullanan, öğrenci merkezli bir eğitim öğretim anlayışına sahiptir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak;  Gedik Üniversitesi’nde eğitim dili temel olarak Türkçe’dir.

İletişim Bilgileri

Gedik Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres: Sülüntepe Mahallesi Yunus Emre Caddesi No: 1/1 Şeyhli 34913 Pendik İstanbul

Telefon: +90 (216) 595 21 85 – Belgegeçer: +90 (216) 595 21 55

E-Posta: info.gmyo@gedik.edu.tr

KEP: gedikuniversitesi@hs01.kep.tr

gedik obs öğren numarası öğrenme

Gedik Obs Öğrenci Numarası Öğrenme

Sisteme giriş için öğrenci numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Öğrenci numarasını bilmiyorsanız aşağıdaki sayfadan öğrenebilirsiniz.

https://obs.gedik.edu.tr/oibs/ogrsis/no_query.aspx

Leave a Comment