Düzce Obs

Düzce Üniversitesi bilgi girişleri internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Bu internet sitesi aracılığı ile akademik takvim ve öğrenci notları gibi önemli bilgilere kolaylıkla erişmek mümkündür. Düzce obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Düzce Obs

Düzce Üniversitesi Obs

Düzce Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulun size vermiş olduğu  kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi üzerinden de giriş yapılabilmektedir. Şifrenizi unuttuysanız ya da parolanızı güncellemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile parola unutma işlemlerinde şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcı adınız ile sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekir. Bu işlemin sonunda telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodunu girerek  işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işlemi ile ilgili bir sorun yaşarsanız  birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

düzce obs

Düzce Üniversitesi Hakkında

Düzce Üniversitesi, 1976 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi’ne bağlı olarak Düzce Meslek Yüksekokulu’nun açılışına kadar dayanmaktadır. Sonrasında 17 Mart 2006 yılında İzzet Baysal Üniversitesi’nden ayrılarak kuruluşu gerçekleştirilen Düzce Üniversitesi, değer üretme felsefesi ile eğitim-öğretim faaliyetlerine başlamıştır. İlk kurulduğu yıllarda 5700  öğrencisi ve 3 fakültesi olan Düzce Üniversitesi; bugün 30 bini aşkın öğrencisi, 12 Fakültesi, 4 Enstitüsü, 10 Meslek Yüksekokulu, 2 Yüksekokulu, 30’dan fazla araştırma merkezi, Teknopark’ı, Araştırma ve Uygulama Hastanesi ile saygın ve tercih edilen bir yükseköğretim kurumu olarak hizmet vermektedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir? 

Eğitim dilleri olarak; Türkçe dili kullanılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Düzce Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

ANA KAMPÜS

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi Yörük Mah. Merkez/DÜZCE, 81620

TEL : 0850 800 81 81

FAKS: 0380 542 11 03

düzce obs şifre sorgulama

Düzce obs şifre sorgulama

Obs giriş için gerekli olan şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki bağlantıdan yenileyebilirsiniz. Tc kimlik numaranız ve öğrenci mail adresiniz ile şifre sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

https://obs.duzce.edu.tr/Account/ResetPassword

Leave a Comment