Dpü Obs Kütahya Dumlupınar Üniversitesi

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bilgi girişleri internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Bu internet sitesi aracılığı ile akademik takvim ve öğrenci notları gibi önemli bilgilere kolaylıkla erişmek mümkündür. Dpü obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Dpü Obs

Dpü Obs

Dpü Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulun size vermiş olduğu  kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi üzerinden de giriş yapılabilmektedir. Şifrenizi unuttuysanız ya da parolanızı güncellemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile parola unutma işlemlerinde şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcı adınız ile sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekir. Bu işlemin sonunda telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodunu girerek  işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işlemi ile ilgili bir sorun yaşarsanız  birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

dpü obs giriş

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Hakkında

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, ‘Kuruluş ve Kurtuluş’ mücadelesinin verildiği kentin üniversitesi olarak 1992 yılında kurulmuştur.  Kütahya il merkezinde; Evliya Çelebi, , Simav Dr. İbrahim Naci Eren, Germiyan ve Tavşanlı Yerleşkesi olmak üzere dört yerleşke ve 8 ilçede de ayrı binalara sahiptir. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bünyesinde 1 enstitü, 1 yüksekokul, 11 fakülte, ve 14 meslek yüksekokulu bulunmaktadır. Araştıran, üreten, kişisel ve mesleki alanda kendini sürekli geliştiren, çevreye ve topluma duyarlı, yenilikçi, etik değerlere bağlı erdemli bireyler yetiştirmeyi amaç edinen üniversite, Kütahya’nın, bölgenin ve ülkenin yaşam kalitesini artırıcı hizmet ve çözümler sunmayı kendisine görev edinmiştir. Gelişmiş teknolojiye sahip araç ve gereçleri ile hemen hemen her ihtiyaca cevap veren imkanlara sahiptir. 

Eğitim Dilleri Nelerdir? 

Eğitim dilleri olarak; Türkçe dili kullanılmaktadır. 

İletişim Bilgileri

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Telefon +90 (274) 443 43 43 

Telefon +90 (274) 265 20 23 – 24 – 31 – 32 – 33 – 47 – 48 (7 hat)

 Faks+90 (274) 265 20 13 – 14 (2 hat)

 E-Postabasin@dpu.edu.tr 

Adres: Evliya Çelebi Yerleşkesi Tavşanlı Yolu 10.km Kütahya / Türkiye

Leave a Comment