Bitlis Eren Üniversitesi Beü Obs

Bitlis Eren Üniversitesi bilgi girişleri internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Bu internet sitesi üzerinden akademik takvim ve öğrenci notları gibi önemli bilgilere kolaylıkla erişmek mümkündür. Beü obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Beü Obs

Beü Obs

Beü Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulun size vermiş olduğu  kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi üzerinden de giriş yapılabilmektedir. Şifrenizi unuttuysanız ya da parolanızı güncellemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile parola unutma işlemlerinde şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcı adınız ile sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekir. Bu işlemin sonunda telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodunu girerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işlemi ile ilgili bir sorun yaşarsanız birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

beü obs giriş

Bitlis Eren Üniversitesi Hakkında

29 Mayıs 2007 tarihinde kurulan Bitlis Eren Üniversitesi, kurulduğu günden bu yana Bitlis’e, bölgesine, ülkesine ve insanlığa hizmet etmektedir. 

Ülkesi ve milleti için bilgiyi üretmede, kullanmada ve insanlığın hizmetine sunmada üzerine düşen görevi harfiyen yerine getiren Bitlis Eren Üniversitesi, geçen yıllar içerisinde sadece Bitlis’e değil, bölgesine de faydalı faaliyetler yürüterek, bilime ve insanlığa kattığı artı değerler sayesinde gelişerek büyümüştür. 

Bugün bünyesinde; öğrencilerin ve akademisyenlerin ihtiyaç duyacakları hemen hemen tüm imkânların olduğu modern yapılara sahip 6 Fakülte, 2 Yüksekokul, 8 Meslek Yüksekokulu, 1 Enstitü, 14 Uygulama ve Araştırma Merkezi ile bilimsel ve akademik anlamda uluslararası yetkinlikte bir üniversite olmuştur.

10 binden fazla öğrencisi ve bine yakın akademik ve idari personeli ile gelecekteki nesillerin ahlaki ve ilmi açıdan yetiştirilmesi için çabalamaktadır

beü obs

Eğitim Dilleri Nelerdir? 

Eğitim dilleri olarak; Türkçe dili kullanılmaktadır. 

İletişim Bilgileri

Bitlis Eren Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres: Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13100 Merkez/Bitlis Telefon: +90 (434) 222 00 00 

+90 (434) 222 01 01 

mail: info@beu.edu.tr 

beu@hs01.kep.tr

Obs giriş işlemleri için okulun size veriş olduğu öğrenci numarası ve şifrenizi kullanabilirsiniz. Öğrenci numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

https://obs.beu.edu.tr/oibs/ogrsis/no_query.aspx

Leave a Comment