Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bşeu Obs

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi bilgi girişleri için internet sitesi kullanılmaktadır. Bu internet sitesi üzerinden akademik takvim ve öğrenci notları gibi birçok önemli bilgiye kolaylıkla erişebilirsiniz. Bşeu obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bşeu Obs Giriş

Bşeu Obs

Bşeu OBS Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Öğrenci bilgi sistemine okulun vermiş olduğu size ait kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi üzerinden de giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız, alttaki adımları takip edebilirsiniz;

Bşeu Obs

Parola unutma işlemleri için sistemde kayıtlı olan telefonunuzu giriş yaparak, şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunun için kullanıcı adınız, sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz yeterlidir. Telefonunuza gelecek onay koduyla beraber işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işleminde sorun yaşıyorsanız birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Obs giriş işlemi buraya kadardır. Şimdi okul hakkında bilgi verelim.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Hakkında

Bilecik şeyh Edebali üniversitesi kısaltma olarak Bşeu olarak bilinmektedir. Bu üniversite 29 Mayıs 2007 tarihinde kurulmuştur. Bu tarihte Bilecik Üniversitesi adıyla kurulan kurum, 2012 yılında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi olarak isim değiştirmiştir.

Sloganı; ilim ve fen için kayıt ve şart yoktur. Türkçe ve İngilizce olarak eğitim dilleri bulunmaktadır. Toplamda 495 öğretim üyesi bulunmaktadır. Akademik birim olarak 10 fakülte, 1 enstitü, 7 meslek yüksek okulu içermektedir. Yerleşke olarak Gülümbe Kampüsü’ndedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak Türkçe ve İngilizce bölümler bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Üniversitenin iletişim bilgileri şu şekildedir;

Adres: Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörlüğü 11210 Gülümbe/BİLECİK

Telefon: 0228 214 11 11

E-Posta: genelsektererlik@bilecik.edu.tr

Öğrenci işlerine hızlı şekilde erişim sağlamak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz;

https://ogrenciisleri.bilecik.edu.tr

Leave a Comment