Beykent Üniversitesi Beykent Obs

Beykent Üniversitesi bilgi girişleri internet sitesi aracılığı ile yapılmaktadır. Bu internet sitesi aracılığı ile akademik takvim ve öğrenci notları gibi önemli bilgilere kolaylıkla erişmek mümkündür. Beykent obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Beykent Obs

Beykent Obs

Beykent Obs Giriş için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulun size vermiş olduğu  kullanıcı adı ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi üzerinden de giriş yapılabilmektedir. Şifrenizi unuttuysanız ya da parolanızı güncellemek isterseniz şu adımları takip edebilirsiniz;

Sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile parola unutma işlemlerinde şifrenizi sıfırlayabilir veya güncelleyebilirsiniz. Bunu yaparken kullanıcı adınız ile sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve belirleyeceğiniz yeni şifrenizi girmeniz gerekir. Bu işlemin sonunda telefonunuza bir onay kodu gelecektir. Onay kodunu girerek  işlemi tamamlayabilirsiniz. Eğer şifre güncelleme işlemi ile ilgili bir sorun yaşarsanız  birim öğrenci işleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

beykent obs

Beykent Üniversitesi Hakkında

Beykent Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, Adem Çelik-Beykent Eğitim Vakfı tarafından 09.07.1997 tarihinde, kamu tüzel kişiliğe sahip bir vakıf üniversitesi olarak kurulmuştur.

Günümüzün büyüyen ve gelişen Türkiye’sinde çözüm bekleyen sorunların, ancak eğitimle giderileceğine inanan  Adem Çelik, anaokulu, ilköğretim ve liseden sonra Beykent Üniversitesi ile kusursuz bir eğitim zinciri kurmuştur.

1997-1998 Eğitim-Öğretim yılında Beylikdüzü Yerleşkesinde öğretime başlayan Beykent Üniversitesi bugün, İstanbul’un merkezi konumlarında yer alan, yüksek standartlarda donanıma sahip dört yerleşkede eğitim-öğretime devam etmektedir.

Kurulduğu yıldan günümüze kadar geçen 23 senede, yenilikçi bakış açısıyla eğitim veren, her yıl öğrenci ve mezunlarıyla beraber büyüyen üniversite sosyal ve yaşayan bir üniversitedir. 21. yüzyıl standartlarında eğitim veren, ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek profesyoneller yetiştirmek amacıyla sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde aranan ve yeni mezunları ile birlikte büyümeye  devam etmektedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir? 

Eğitim dilleri olarak; Türkçe dili kullanılmaktadır. Tamamen Rusça ve tamamen İngilizce eğitim veren fakültelerde mevcuttur. 

İletişim Bilgileri

Beykent Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

TAKSİM YERLEŞKESİ

Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Cd. No:65, Beyoğlu / İstanbul

info@beykent.edu.tr

4441997

HADIMKÖY YERLEŞKESİ

Akçaburgaz Mahallesi, Hadımköy İstanbul Cd. No:2/A Esenyurt / İstanbul

info@beykent.edu.tr

4441997

BEYLİKDÜZÜ YERLEŞKESİ

Cumhuriyet Mahallesi, Beykent, Büyükçekmece / İstanbul

info@beykent.edu.tr

4441997

AYAZAĞA – MASLAK YERLEŞKESİ

Ayazağa Mahallesi, Hadım Koruyolu Cd. No:19, Sarıyer / İstanbul

info@beykent.edu.tr

4441997

Beykent Üniversitesi sınav takvimi sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

http://sinavbilgisistemi.beykent.edu.tr/

Leave a Comment