Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Aduzem

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi duyurular  için internet sitesi kullanmaktadır. Öğrenci notları ve akademik takvim gibi bilgileri öğrenciler kendi sayfalarına girerek öğrenebilirler. Aduzem giriş için gerekli bilgiler aşağıda mevcuttur.

Adnan Menderes Üniversitesi

Aduzem Giriş

Aduzem sistemine ilk kez giriş yapabilmek için, adü e postası ve parolası gereklidir. Şifrenizi unuttuysanız ya da kurtarmak istiyorsanız parola kurtar butonuna tıklayarak öğrenci numaranızı, tc kimlik numaranızı, doğum tarihi ve tc kimlik seri numaranızı girmeniz gerekir. Bütün bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra parolanızı sıfırlama işlemini tamamlamış olursunuz. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde öğrenci işleri ile iletişime geçebilirsiniz.

aduzem giriş

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hakkında

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ilk kurulduğu zamanlarda Fen-Edebiyat, Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler, Tıp, Veteriner, Ziraat Fakülteleri olmak üzere 5 Fakülte; 3 Enstitü, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu ve Söke Meslek Yüksekokulu yer alıyordu. Günümüzde ise Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde 18 Fakülte, 5 Yüksekokul, 3 Enstitü, 1 Devlet Konservatuarı, 18 Meslek Yüksekokulu, 26 Uygulama ve Araştırma Merkezi ile toplam 71 akademik birim ile eğitim-öğretim veren bir yükseköğretim kurumudur.

Toplumun ihtiyaçlarını önceleyen, ulusal ve evrensel sorunlara çözüm önerileri getirmeyi amaçlayan, ülke ve bölge gelişimine katkı sağlamak için projeler üreten, eleştirel düşünme becerisi olan, milli, girişimci ruhu olan, akılcı, rekabetçi, etik değerlere bağlı, üretken, dünyadaki gelişmeleri izleyen bir nesil yetiştirmek amacıyla eğitim vermektedir.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi vizyonu eğitim, araştırma ve hizmet alanlarında yurt içi ve yurt dışında bilinen, çağdaş, üretken, yenilikçi, bölge ve ülke gelişimine katkı sağlamış, kurumsallaşma ve kaliteyi hedeflemiş, ait olduğu değerlerin farkında olan ve onlarla barışık, mensubu ve mezunu olmaktan onur duyulan ve tercih edilen bir üniversite olmaktır. Bu amaçla çalışmalarını sürdüren saygın bir üniversitedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi temel eğitim dili Türkçedir.

İletişim Bilgileri

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

Telefon: +90 256 218 20 00

Faks : +90 256 214 66 87

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüsü, Kepez Mevkii  Efeler / AYDIN

Aduzem Şifremi Unuttum

aduzem şifre kurtarma

Aduzem giriş için gerekli olan öğrenci numarası ve şifresini bilmiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan hesap kurtarma sayfasına gidebilirsiniz.

https://obisnet.adu.edu.tr/SIFRETALEP

Leave a Comment