Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Aiçü Obs

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi bilgi girişleri için internet sitesi kullanılmaktadır.  Akademik takvim ve öğrenci notları gibi birçok önemli bilgiye bu internet sitesi üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz. Aiçü obs giriş işlemi için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

AİÇÜ GİRİŞ

Aiçü Obs

Aiçü Obs Giriş  için bu yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Okulunuzun size vermiş olduğu öğrenci numarası ve şifre ile öğrenci bilgi sistemine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca E-devlet sistemi kullanılarak ta giriş yapabilmek mümkündür. Eğer şifrenizi unuttuysanız ya da sayfanıza giremiyorsanız şu adımları takip edebilirsiniz;

Şifrenizi, unutmanız ya da yenilemek istemeniz durumunda şifremi unuttum bağlantısına tıklamanız gerekiyor. Şifrenizi isterseniz daha önce sisteme kaydedilmiş e-posta adresiniz ile isterseniz de TC kimlik numaranızı kullanarak yenileyebilirsiniz. Sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra şifrenizi yenileyebilirsiniz. Şifre yenileme işlemi sırasında sorun yaşadığınız taktirde öğrenci işleri biriminiz ile irtibata geçebilirsiniz.

aiçü obs

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Hakkında

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi, ulusal ve uluslararası alanda bilimsel kimliği ile öne çıkan bir üniversitedir. şehirle Bölgesel çözümler üreten ve bölgesel kalkınmaya önem veren, kaliteli eğitim hizmeti, nitelikli ve sürdürülebilir projelerle ekonomik hayata katkı sağlayan bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Milli ve evrensel değerlere önem vermektedir.

Eğitim Dilleri Nelerdir?

Eğitim dilleri olarak;  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde eğitim dili temel olarak Türkçe’dir.

İletişim Bilgileri

 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi iletişim bilgileri şu şekildedir;

 Telefon: 0472 215 98 63 – 0472 216 20 08

 Öğrenci İşleri: 0472 216 10 10 – 0472 215 11 82

 Adres: Erzurum Yolu 4 Km 04100 Merkez, Ağrı – Türkiye

Öğrenci Numaramı Bilmiyorum

Obs giriş işlemlerini yapmak için üniversitenin size verdiği öğrenci numarasını bilmeniz gerekmektedir. Sisteme giriş yapmaya çalıştığınız da sizden öğrenci numarası istenecektir. Numaranızı bilmiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanarak öğrenebilirsiniz.

https://obs.agri.edu.tr/oibs/ogrsis/no_query.aspx

Leave a Comment