OBS Zirve, Zirve Üniversitesi OBS Giriş

Zirve Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi,Zirve Üniversitesi OBS,OBS Zirve ZİRVE ÜNİVERSİTESİ ÖBS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Zirve Üniversitesi öğrenci bilgi sistemi , Zirve Üniversitesi obs ubys ubs ubys öbs , Zirve Üniversitesi sınav sonuçları , Zirve Üniversitesi vize sonuçları , Zirve Üniversitesi final sonuçları , Zirve Üniversitesi öğrenci girişi , Zirve Üniversitesi üniversite bilgi sistemi , Zirve Üniversitesi üniversite bilgi yönetim sistemi , Zirve Üniversitesi öğrenci giriş , Zirve Üniversitesi ders kayıtları , Zirve Üniversitesi ders kayıt tarihleri , Zirve Üniversitesi vize tarihleri , Zirve Üniversitesi final tarihleri , Zirve Üniversitesi bütünleme tarihleri , Zirve Üniversitesi sınav tarihleri , Zirve Üniversitesi ubis , Zirve Üniversitesi obis , Zirve Üniversitesi öbis , Zirve Üniversitesi obs , Zirve Üniversitesi öbs , Zirve Üniversitesi öibs , Zirve Üniversitesi bys , Zirve Üniversitesi otomasyon , Zirve Üniversitesi universite bilgi sistemi gaziantep zirve üniversitesi, obs zirve, zirve öbs, zirve öğrenci bilgi sistemleri, zirve ü obis, zirve üniversitesi obs, Zirve Üniversitesi ÖBS Giriş
KAYITLAR » ÖSYM KAYITLARI
Üniversiteye kayıt hakkı kazanan öğrenciler yukarıdaki linkten yada logoyu tıklayarak

Kullanıcı Adı : T.C. Kimlik Numaranız
Şifre : T.C. Kimlik Numaranız

bilgilerinizi girerek önkayıt İşleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

zİRVE üNİVERSİTESİ öĞRENCİ kAYIT iŞLEMLERİ
Kesin kayıtlar dikey geçiş öğrencileri de dahil, tüm öğrenciler için 03 - 07 Eylül 2012 tarihler arasında Zirve Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğü’nün Kızılhisar Kampüsü 27260 Şahinbey / GAZİANTEP adresinde yapılacaktır. Kayıt süresince mesai saatleri dahilinde, saat başlarında Gaziantep Üniversitesi Üniversite Hastanesi karşısındaki boş alandan, Üniversitemizin kayıt merkezine ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecektir.
Kayıt yaptıran tüm öğrencilerimiz, kayıtlarını yaptırdıkları aynı gün içerisinde İngilizce Hazırlık Kur Yerleştirme / Yeterlik Sınavına alınacaklardır. (Sınavla ilgili bilgiler için lütfen tıklayınız)

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER
1. https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1265 adresinden alınacak olan ÖSYS sonuç belgesi internet çıktısı,
2. Mezun olduğu en son okuldan alınan diplomanın aslı,
(aday 2012 yılında mezun olup, diplomasını henüz alamamış ise geçici mezuniyet belgesinin aslı ile de kayıt yapılabilmektedir. Diploma alınmış olup, kaybedilmiş ise ilgili birimden ikinci diploma alınabileceği gibi “DİPLOMASINI KAYBEDENLERE MAHSUS ÖĞRENİM BELGESİ” ile de kayıt yapılabilmektedir. Yurt dışındaki okullardan mezun olanlar için denklik belgesi (İl Milli Eğitim Müdürlüklerinden alınabilmektedir)
3. Nüfus cüzdanının arkalı önlü onaysız fotokopisi,
4. 6 adet 4.5 x 6 cm boyutunda fotoğraf (Fotoğraflar son altı ay içerisinde, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş olmalı, polaroid ve fotokopi resim olmamalıdır.)
Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği ile Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği Bölümlerine kayıt yaptıracak öğrenciler sağlık durumlarının denizciliğe elverişli olduğunu, dilinde kekemelik, pelteklik, tutukluk bulunmadığı; sağlık durumunun denizciliğe elverişli olduğunu, renk körlüğü ve şaşılık bulunmadığını, her iki kulağının sağlam olduğunun, madde bağımlısı olmadığına dair testlerini belirlenen sağlık kuruluşlarından yaptırmaları gerekmektedir (belirlenen sağlık kuruluşlarını görmek için tıklayınız). Belirlenen bu kuruluşlardan “Gemi Adamı Olur Sağlık Raporu” ibaresi taşıyan muayene belgesinin alınması gerekmektedir. Öğrencinin belirlenen sağlık kuruluşlarından almış olduğu; Gemi Adamı Olur Sağlık Raporu, gemi adamları sağlık muayene formu ile tüm laboratuar ve test sonuçlarının belirtildiği onaylı belgeleri belirlenen denetleme merkezlerinde (belirlenen denetleme merkezlerini görmek için tıklayınız) kontrol ettirip, buradan alınan T.C. Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü “GEMİADAMLARI SAĞLIK YOKLAMASI BELGESİ’ni kayıt anında teslim etmesi germektedir.

Öğrenim Ücreti Ödeme Seçeneklerini görmek için lütfen tıklayınız.
Online Ödeme için http://aday.zirve.edu.tr/odeme tıklayınız.

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR
* Kayıt için adayın bizzat başvurması gerekmekte olup, posta ile kayıt yapılmaz (18 yaşın altındaysanız veliniz yanınızda olmalıdır).
* Belgeler eksik ise kayıt yapılmaz.
* Üniversitemizde fakülte veya bölümlerin ayrı kayıt günleri bulunmamakta olup, tüm programların kayıt tarihleri aynıdır, 03 - 07 Eylül 2012 tarihler arasında kaydını yaptırmayan adaylar herhangi bir hak iddia edemezler.
* Öğrenci kayıtları ile ilgili sorunlarınızı (0342) 211 66 66 veya 444 49 78 numaralı telefonlardan 1’i kodlayarak aday bilgi hattına iletebileceğiniz gibi, Zirve Üniversitesi Öğrenci İşleri Müdürlüğü’nün Kızılhisar Kampüsü 27260 Şahinbey / GAZİANTEP adresine şahsen gelip ya da mustafa.kaya@zirve.edu.tr, seda.karana@zirve.edu.tr, yavuz.ercan@zirve.edu.tr elektronik posta adreslerine de sorunlarınız iletilebilir.

Zirve Üniversitesine Nasıl Giderim (lütfen tıklayınız)

Not: Zirve Üniversitesi’ne kayıt hakkı kazanan öğrenciler 17 – 28 Ağustos 2012 tarihleri arasında http://www.kyk.gov.tr/web/OSYM_Bsv_2012/basvuruGirisAnaSayfa.do adresine girerek burs ve öğrenim kredisi talebinde bulunabileceklerdir.

Üniversitemizin anlaşmalı olduğu öğrenci yurtlarını görmek için lütfen tıklayınız http://aday.zirve.edu.tr/icerik/barinma

gzirve üniversitesi obs,gaziantep zirve üniversitesi, obs zirve, zirve öbs, zirve öğrenci bilgi sistemleri, zirve ü obis, Zirve Üniversitesi ÖBS Giriş

Webdesign by Desk02