Anasis Anadolu Üniversitesi OBS Giriş

Anasis Anadolu Üniversitesi OBS Giriş.Anadolu Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemi. Anadolu Sistem. Anadolu otamasyon.

Anadolu Üniversitesi Örgün Öğrenci Otomasyonu ANASİS ile Öğrencilerin, ilgili dönemde aldıkları derslerin notlarını, derse devam durumlarını, ders programlarını vb. görüntülemek amacıyla giriş yaptıkları sistemdir.

Öğretim elemanları da aynı sistemi kullanarak ilgili dönemde verdikleri dersleri görebilir, not ve yoklama girişi vb. işlemleri yapabilirler.

Örgün Öğrenci Sistemi,Anadolu Üniversitesi Otomasyonu Şifremi Unuttum. Yeni Şifre İşlemleri İçin ve şifre değiştirmek için sistemi kullanabilirsiniz.
Anadolu Üniversitesi Örgün Öğrenci OBS Giriş

AÇIK ÖĞRETİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ BİLGİ SİSTEMİ

AOF Öğrenci Otamasyonu,AOF OBS,AOF Öğrenci Bilgi sistemi,Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İktisat ve İşletme Fakülteleri Kayıt,Sınav,Ders Seçme ve diğer işlemleri için aşağıdaki linkten giriş yapabilirsiniz.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM

Anadolu Üniversitesi Adres,Anadolu Üniversitesi,Telefon,Anadolu Üniversitesi Harita,Anadolu Üniversitesi Nerede?
Ana kampüs olan Yunus Emre Kampüsü, bilimsel ve kültürel olanakların yoğunlaştığı Eskişehir’in merkezindedir. Fakültelerin, meslek yüksekokullarının, yüksekokulların, enstitülerin, sosyal ve spor tesisleri ile idari birimlerin bazıları bu kampüste konumlanmıştır. Mühendislik Fakültesi, Spor Bilimleri Fakültesi, Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, çok amaçlı spor salonu ve stadyum dâhil diğer spor tesislerinin bulunduğu İki Eylül Kampüsü ise şehir merkezine yalnızca 5 km uzaklıktadır. Anadolu Üniversitesi Havaalanı da bu kampüste bulunmaktadır. Porsuk ve Ulaştırma Meslek Yüksekokulları ise şehir merkezinde yer almaktadır.

İletişimTelefon: +90 222 335 05 80 Web: www.anadolu.edu.tr Faks: +90 222 335 36 16 E-posta: gensek@anadolu .edu.tr Oturma ya da iş yeri adresi: Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü 26470 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Kayıt Yenileme Sistemi

Anadolu Üniversitesi öğrenci bilgi sistemi , Anadolu Üniversitesi öğrenci otomasyonu , Anadolu Üniversitesi sınav sonuçları , Anadolu Üniversitesi vize sonuçları , Anadolu Üniversitesi final sonuçları , Anadolu Üniversitesi öğrenci girişi , Anadolu Üniversitesi öğrenci işleri biligi , Anadolu Üniversitesi bilgi yönetim sistemi , Anadolu Üniversitesi öğrenci giriş , Anadolu Üniversitesi ders kayıtları , Anadolu Üniversitesi ders kayıt tarihleri , Anadolu Üniversitesi vize tarihleri , Anadolu Üniversitesi final tarihleri , Anadolu Üniversitesi bütünleme tarihleri , Anadolu Üniversitesi sınav tarihleri , Anadolu Üniversitesi ubis , Anadolu Üniversitesi obis , Anadolu Üniversitesi öbis , Anadolu Üniversitesi obs , anadolu e öğrenme, anadolu öbs, anadolu öğrenci bilgi sistemi, Anadolu osb, anadolu üniversitesi e öğrenme, Anadolu Üniversitesi ÖBS Giriş, anadolu üniversitesi örgün öğrenci, anadulu üniversitesi obs, eögrenme anadolu üniversitesi, giriş, obs anadolu, üniversitesi
Üniversitemizde kayıtlı olan öğrencilerin her yarıyıl başında ders seçimi yapıp öğrenci onayı verdikleri, öğretim elemanlarının ise danışmanlık işlemlerini yürüterek öğrencilere kayıt onayı verdiği sistemdir.
anadolu öğrenci bilgi sistemi, anadolu öbs, Anadolu osb, Anadolu Üniversitesi ÖBS Giriş, anadulu üniversitesi obs, giriş, obs anadolu, anadolu üniversitesi örgün öğrenci, eögrenme anadolu üniversitesi,anadolu üniversitesi e öğrenme,anadolu e öğrenme,anadolu öbs, anadolu öğrenci bilgi sistemi, Anadolu osb, Anadolu Üniversitesi ÖBS Giriş, anadolu üniversitesi örgün öğrenci, anadulu üniversitesi obs, giriş, obs anadolu, üniversitesi

HGS